sobota, 6 czerwca 2020

PLAY ONLINE NOW! CLICK HERE:

ପାୱାରବଲ୍ କିପରି ଖେଳିବେ? ପାୱାରବଲ୍ ପ୍ରତି ଖେଳ ପାଇଁ $ 2 ଖର୍ଚ୍ଚ ହୁଏ | ଧଳା ବଲ ପାଇଁ 1 ରୁ 69 ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପାଞ୍ଚ ସଂଖ୍ୟା ବାଛନ୍ତୁ; ତା’ପରେ ଲାଲ୍ ପାୱାରବଲ୍ ପାଇଁ 1 ରୁ 26 ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଗୋଟିଏ ସଂଖ୍ୟା ବାଛନ୍ତୁ | ଏକ ପ୍ଲେ ସ୍ଲିପରେ ଆପଣଙ୍କର ନମ୍ବର ବାଛନ୍ତୁ କିମ୍ବା ଲଟେରୀ ଟର୍ମିନାଲକୁ ଅନିୟମିତ ଭାବରେ ଆପଣଙ୍କର ନମ୍ବର ବାଛିବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ | ପାୱାରବଲ୍ ଜ୍ୟାକପଟ୍ ମାପିବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବ ows େ | ଖେଳାଳିମାନେ ଜିତିବାର 9 ଟି ଉପାୟ ମଧ୍ୟରୁ ଗୋଟିଏ ସହିତ ମେଳ କରି ପୁରସ୍କାର ଜିତନ୍ତି | ପାୱାରବଲ୍ କେଉଁଠାରେ ଖେଳିବେ? ପାୱାରବଲ୍ 45 ଟି ରାଜ୍ୟ, ୱାଶିଂଟନ୍ ଡିସି, ପୁଏର୍ତୋ ରିକୋ ଏବଂ ଆମେରିକାର ଭର୍ଜିନ ଦ୍ୱୀପପୁଞ୍ଜରେ ଖେଳାଯାଏ! ପାୱାରବଲ୍ ଚିତ୍ରାଙ୍କନ ପ୍ରତ୍ୟେକ ବୁଧବାର ଏବଂ ଶନିବାର ଦିନ 10:59 ରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥାଏ | ET ଆପଣ ଜାଣନ୍ତି କି ପୁରସ୍କାର ଜିତିବାର ସମ୍ଭାବନା ପ୍ରତ୍ୟେକ ପାୱାରବଲ୍ ଚିତ୍ରାଙ୍କନରେ ସମାନ | ବିଜ୍ଞାପନିତ ଜ୍ୟାକପଟ୍ 40 ମିଲିୟନ୍ ଡଲାର ଥିବାବେଳେ ପୁରସ୍କାର ଜିତିବାର 24.9 ରେ ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ 1 ଟି ସୁଯୋଗ ଅଛି | ବିଜ୍ଞାପନିତ ଜ୍ୟାକପଟ୍ 1 ବିଲିୟନ ଡ଼ଲାର୍ ଥିବାବେଳେ ପୁରସ୍କାର ଜିତିବାର 24.9 ରେ ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ 1 ଟି ସୁଯୋଗ ଅଛି | ଏକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ଚିତ୍ରାଙ୍କନରେ ଅଧିକ ଟିକେଟ୍ ବିକ୍ରି ହୋଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ପୁରସ୍କାର ଜିତିବାର ସମ୍ଭାବନା ସମାନ | ଆପଣଙ୍କର ପାୱାରବଲ୍ କ୍ରୟ ସହିତ ପାୱାର୍ ପ୍ଲେ ମାଗନ୍ତୁ! ଖେଳ ପ୍ରତି ଅତିରିକ୍ତ $ 1 ପାଇଁ, ପାୱାର୍ ପ୍ଲେ ବ feature ଶିଷ୍ଟ୍ୟ ଅଣ-ଜ୍ୟାକପଟ୍ ପୁରସ୍କାରକୁ 2, 3, 4, 5 କିମ୍ବା 10 ଗୁଣ ବ multip ାଇପାରେ! ପ୍ରତ୍ୟେକ ଚିତ୍ରାଙ୍କନ ପୂର୍ବରୁ ମଲ୍ଟିପର୍ ନମ୍ବର ଅନିୟମିତ ଭାବରେ ମନୋନୀତ ହୋଇଛି | 10X ଗୁଣକର୍ତ୍ତା କେବଳ ଖେଳାଯାଏ ଯେତେବେଳେ ବିଜ୍ଞାପନିତ ଜ୍ୟାକପଟ୍ ବାର୍ଷିକ 150 ମିଲିୟନ୍ ଡଲାର କିମ୍ବା ତା’ଠାରୁ କମ୍ ଅଟେ | ପାୱାର ପ୍ଲେ ସହିତ ମ୍ୟାଚ୍ ପୁରସ୍କାର ସର୍ବଦା 2 ମିଲିୟନ୍ ଡଲାର୍ | ଏକାଧିକ ଚିତ୍ରରେ ସମାନ ସଂଖ୍ୟାର ସେଟ୍ ଖେଳନ୍ତୁ! ତୁମର ପ୍ଲେ ସ୍ଲିପ୍ ର ମଲ୍ଟି ଡ୍ର କିମ୍ବା ଆଡଭାନ୍ସ ପ୍ଲେ ବିଭାଗରେ ଆପଣ ଖେଳିବାକୁ ଚାହୁଁଥିବା କ୍ରମାଗତ ଚିତ୍ର ସଂଖ୍ୟା ବାଛନ୍ତୁ କିମ୍ବା ଆପଣ କେତେ ଚିତ୍ର ଖେଳିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଖୁଚୁରା ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କୁ କୁହନ୍ତୁ | କ୍ରୟ ପାଇଁ ଉପଲବ୍ଧ ମଲ୍ଟି ଡ୍ର କିମ୍ବା ଆଡଭାନ୍ସ ପ୍ଲେ ସଂଖ୍ୟା ବିକ୍ରୟ ଅଧିକାର ଉପରେ ନିର୍ଭରଶୀଳ | ଜ୍ୟାକପଟ୍ ବିଜେତାମାନେ ସେମାନଙ୍କର ପୁରସ୍କାରକୁ ବାର୍ଷିକ କିମ୍ବା ଏକଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଦେୟ ଭାବରେ ଚୟନ କରିପାରିବେ | ଯଦି ବାର୍ଷିକ ବିକଳ୍ପ ଚୟନ କରାଯାଏ, ବିଜେତା 29 ବର୍ଷ ମଧ୍ୟରେ 30 ସ୍ନାତକ ଦେୟ ପାଇବାକୁ ନିଶ୍ଚିତ ହୋଇଛି | 30 ତମ ଏବଂ ଅନ୍ତିମ ଦେୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବାର୍ଷିକ ଦେୟ 5% ବୃଦ୍ଧି ପାଇଥାଏ | 30 ଟି ଦେୟ ବାର୍ଷିକ ମୂଲ୍ୟ ସହିତ ସମାନ | ଆପଣ ପାୱାରବଲରେ ଅନଲାଇନ୍ ଖେଳିପାରିବେ | ଏଠି କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ:

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza